THE BOSCH BUZDOLABı AYARLARı DIARIES

The bosch buzdolabı ayarları Diaries

The bosch buzdolabı ayarları Diaries

Blog Article

Your browser isn’t supported any more. Update it to obtain the greatest YouTube expertise and our most up-to-date characteristics. Learn more

Elektronik arızalarda beliren bu kodlar gözlemlendiğinde mutlaka bir Bosch buzdolabı servisi ile irtibata geçilmelidir.

Ben de Altus A+ mini buzdolabı var fakat soğutmuyor yiyecekler içecekler gereği kadar soğuk olmuyor ayarlarında hepsini denedim hemen hemen bu konuda ne yapabilirim öneriniz var mı ?

Buzdolabının derece ayarı bozuldu. Kaç defa servisi aramamıza rağAdult men olumlu yanıt alamadık üstelik ücret talep ettiler. Alalı bir yıl olmasına rağAdult men

Murat Tanır1 yıl önce Buzdolabı ayarı bozuldu ve derin dondurucu soğutmuyor ama buzdolabı çalışıyor ne yapmam gerek

Ali Demir5 ay önce Merhaba bosch KDN forty nine A00 NE marka buzdolabım sürekli alarm ışı yanıyor birde soğutmuyor motoru çalışıyor iç kısmındaki ışıklar yanıyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz lütfen

Dondurma kapasitesi olarak belirlenen en az miktardaki taze gıdayı dondurmak için düğmeyi en az 24 saat gibi bir süreyle karlama konumunda tutmalısınız. Gıda donduktan sonra karlanma konumundaki düğmeyi yeniden eski ayarına getirmeyi sakın unutmayın.

Sıcaklık ayarları doğru yapılmadığında buzdolabı su akıtacaktır. Su kanallarının tıkanmış olması, kanal rezistansı veya motor arızası da su sızıntısı nedenleri arasındadır.

Dolabı taşırlarken iki kapıda ezikler oluştu,3 günde kapıları sıfır ile değişeceklerine yemin ettirdim Dolabı taşırlarken ambalajın altında olan köpüğü kopardılar,motor kısmına baktım Helloç bir sorun görmedim,sadece dolabın arkasına dokununca ısıyı elimle his ediyorum,bu ısı normal midir.

Buzdolabı Soğukluk Ayarı Nasıl Yapılır? Yaklaşık 24 saattir uykusuz bosch buzdolabı ayarları geçirdiğim bir süreden sonra yerimden kalkıp dudaklarımın kuruması sebebi ile buzdolabının kapısını açtım. Beni karşılayanlar: four tane nescafe.

Bende elimi yanlarında hava veren yere tutarak soğBritish isles ayarını yaptım, fakat çOkay soğuk geliyor. Derecenin hangi ayarda olduğunu bilmediğimden ayar yapamıyorum. Lütfen propertyımcı olurmusunuz.

Bosch buzdolabı arıza kodları ve sinyallerinin ne anlama geldiğini bilmek bazen evde alınacak tedbirler ve yapılan müdahalelerle sorunun giderilmesini sağlar. Belli başlı buzdolabı arıza kodları şöyledir.

Bosch KSU 49631 NE Buzdolabını aldım kullananız varsa bana bunun ayarları hakkında bilgi verebilirmisiniz. Fabrika ayarlarından ısıyı -18 +four olarak veriyor bu ayarlar kalsınmı,birde dolabın arkası ısınıyor bu ordinary midir,kullananlar cevap versin lütfen.

Bosch buzdolabının buzluk gsetergesi önce alarm verdi fişi çektik taktık şimdi ise – 18 yazısı yanıp sönüyor normalmiş bu

Merhabalar. KGN56AI32N/05 Buzdolabımın dünden bu yana üst kısmı soğutmamaya ve her iki kapısı da vakumlamamaya başladı.

Report this page