THE BOSCH BUZDOLABı AYARLARı DIARIES

The bosch buzdolabı ayarları Diaries

The bosch buzdolabı ayarları Diaries

Blog Article

Bosch marka buzdolabımızın haftalardır alarmı çaldığı için defalarca Bosch çağrı merkezini aradık ve soğukluk ayarlarını değiştirmemiz tavsiye edildiği için böyle yaptık.

2020 yılında Bursa Fms Bulvarı bayiinden almış olduğun kgn86ai42n product buzdolabım üst bölgesi soğutmamaya başladı ve servis hizmeti aldık.

Getaway modu'nu  devreden çıkarmak için buzdolabının ekranında bulunan MODE tuşuna yoksa Set up tuşuna basarak ayarı ECO moduna getirin. Onaylamak için dereceleri ayarladığınız + tuşuna basın. Onayı kaldırmak için - tuşuna basın.

buzdolabım bosch marka soğutmasında sorun var dijital ayarları değişiyor alarm veriyor sürekli soğutmuyor calışması çAlright kısa ses yapıyor

Bu çerezler kullanıcının kimliğini tespit edecek bilgileri toplamamaktadır. Websitedeki ziyaretçilerin siteyi nasıl kullandığı; örneğin hangi sayfayı en çok ziyaret ettiği, hata alıp almadığı hakkında bilgi toplamaktadır.

Elektrik kesintisinden sonra buzdolabınız soğuyor veya soğutmuyorsa, genellikle ön ekran panelini sıfırlamanız gerekecektir. Bu, panelin tekrar çalışmasını sağlamak ve ayrıca eğer varsa, soğutucunun tekrar soğumaya başlamasını sağlamaktır.

Dondurucuyu kapatın ve buzu eritmek için buharlaştırıcıyı bir saç kurutma makinesi ile ısıtın veya buzun erimesi ve tekrar açılması için birkaç gün kapalı bırakın.

Sıcaklık ayarları doğru yapılmadığında buzdolabı su akıtacaktır. Su kanallarının tıkanmış olması, kanal rezistansı veya motor arızası da su sızıntısı nedenleri arasındadır.

Seçenek one: Sıcaklık alarmını neyin tetiklediğini kontrol edin. Bunu ortadan kaldırın ve ardından alarm düğmesine bosch buzdolabı ayarları basın; sıcaklık alarmı kapanacak / sıfileırlanacaktır.

Buzdolabı Soğukluk Ayarı Nasıl Yapılır? Yaklaşık 24 saattir uykusuz geçirdiğim bir süreden sonra yerimden kalkıp dudaklarımın kuruması sebebi ile buzdolabının kapısını açtım. Beni karşılayanlar: four tane nescafe.

Bende elimi yanlarında hava veren yere tutarak soğuk ayarını yaptım, fakat çOkay soğBritish isles geliyor. Derecenin hangi ayarda olduğunu bilmediğimden ayar yapamıyorum. Lütfen yardımcı olurmusunuz.

Tuğçe1 yıl önce kgn57sb34n Modeli buzdolabımız her zaman kullandığımız ayarda (4,-18) ama her zamanki performansında çalışmıyor dün gece denemek için bir şişe su koydum fakat dondurucu kısmı onu bile donduramadı sorun sizce ne olabilir

Teşekkür ederim,measurement ısı sorununu sormuştum,yeni getirdikleri dolabın arkasındaki ısı,değiştirdiğim dolaptan yarı yarıya daha az ve daha az ses çıkarıyor,taşırlarken motor öyle ve böyle biraz hasar almıştı galiba Bosch bayii ile konuştuğumda ezikler haricinde motordanda korktuğumu değiştirmelerini söyledim,nerdeyse Helloç tartışmadan değiştirdiler. 0

Kapı contalarını ve katlanabilir kapı çubuğunu kontrol edin; gerekirse, temiz veya doğru pozisyonu.

taşıma sırasında motorda hasar oluşmasından korktum,dolabın arkasının alt tarafında bulunan kapağı açıp motorun olduğu bölüme baktım,bir sorun görmedim,ısı sorusunu bu yüzden sordum elektirik kablosuda kısa yapılmış gereksiz yere candogan62 Bosch KSU 49631 NE dolap hakkındaki düşüncelerini yazarmısın dostum

Report this page